Formularz zamówienia

Prosimy aby finalnie złożyć zamówienie poprzez poniższy formularz. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje potrzebne do wyceny oraz realizacji. Wysłanie poniższego formularza nie jest wiążące, można poprzez niego dowiedzieć się po prostu jaka jest szacunkowa cena tortu. 

Zamówienia na miejscu w pracowni przyjmujemy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania. Na miejscu nie zawsze jest osoba, która może przyjąć zamówienie.

Zamówienia należy składać z minimalnym 10 dniowym wyprzedzeniem.

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy do Państwa maila zwrotnego z wyceną zamówienia lub ewentualnymi pytaniami. Po akceptacji wyceny prosimy o wpłatę zadatku na konto o wartości 50% zamówienia. Zadatek jest bezzwrotny. Przy zamówieniach ekspresowych oraz z dostawą prosimy o płatność 100% ceny.

Przy bardziej skomplikowanych zamówieniach lub w przypadku pytań, odnośnie formularza poniżej,  możliwy jest kontakt telefoniczny lub osobisty (po wcześniejszym ustaleniu daty spotkania) w celu szczegółowego omówienia tortu bądź innych wypieków.

Zadatek jest gwarancją rezerwacji terminu, bez niego zamówienie nie zostanie zrealizowane.

  • Zamówienia regularne – minimum 10 dni wcześniej (proszę mieć na uwadze, że najlepiej zamawiać torty z jak największym wyprzedzeniem, nie możemy zagwarantować, że będzie wolne miejsce na 10 dni wcześniej)

     

  • Zamówienia na duże torty (weselne, firmowe) – 14 dni wcześniej

     

  • Zamówienia ekspresowe (za dodatkową opłatą)* – 4-6 dni wcześniej

Powyższe informacje są orientacyjne, wypieki najlepiej zamawiać jak najwcześniej, aby mieć gwarancję, że termin będzie dostępny.

Po uzyskaniu maksymalnej liczby zamówień na dany termin nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej.

*Czasami przyjmujemy zamówienia „na ostatnią chwilę” jednak wiąże się to z dodatkową opłatą za nieplanowany, wydłużony czas pracy zespołu.

W celu rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości połowy kwoty na nasze konto oraz przesłać nam potwierdzenie przelewu. Zadatek jest bezzwrotny.

Resztę kwoty należy zapłacić przy odbiorze kartą lub gotówką.

W tytule przelewu proszę wpisać „imię i nazwisko oraz datę odbioru tortu

 

Dane do przelewu:

MajCake Pracownia Artystycznych Wypieków Agnieszka Majewska

ul. Braci Wagów 20 lok. U5

02-791 Warszawa 

53 1020 1169 0000 8602 0235 4090

Odbiór zamówień odbywa się w naszej pracowni przy ul. Braci Wagów 20 lok. U5 w godzinach pracy aktualizowanych na wizytówce google – MAJCAKE

Umożliwiamy dostawę – dodatkowo płatna w zależności od odległości od pracowni. W przypadku dostawy – płatność 100% zamówienia – nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze.

Odbiór zamówień weekendowych możliwy tylko w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

W niedziele nie pracujemy.

Zamówienia należy składać z odpowiednim wyprzedzeniem, minimum 10 dni wcześniej, poniżej tego okresu zamówienia są traktowane, jako ekspresowe i doliczana jest dodatkowa opłata.

Jeżeli chcesz domówić babeczki, ciasteczka czy ciasta do zamówienia możesz je kupić poprzez sklep internetowy – www.sklep.majcake.pl lub napisać w informacjach dodatkowych, jakie wypieki są jeszcze potrzebne. Na miejscu nie prowadzimy sprzedaży gotowych wypieków.

Jeżeli korzystają Państwo z systemu operacyjnego iOS lub przeglądarki Safari formularz kontaktowy może nie działać. Bardzo prosimy o wysłanie maila na nasz adres zamowienia@majcake.pl z informacjami z formularza. Przepraszamy za kłopot.