Mistrz Słodkości 2019!

Mistrz Słodkości Roku - Agnieszka Majewska

Mistrzowie Smaku

Portal NASZEMIASTO Warszawa zorganizował plebiscyt o wdzięcznej nazwie Mistrzowie Smaku. Można było zgłaszać kandydatów w różnych kategoriach m.in. Mistrz Słodkości Roku, Cukiernia Roku, Barista Roku czy Kawiarnia Roku. Ja zostałam nominowana w dwóch słodkich kategoriach.

Dowiedziałam się o plebiscycie poprzez media społecznościowe i dzięki zgłoszeniom przez innych 🙂 Uzupełniłam informacje o sobie na portalu oraz dodałam zdjęcia i czekałam na głosy 😀

Uznałam, że jest to świetna okazja do sprawdzenia siebie, zadowolenia moich klientów i przekazania dalej swoich idei o naturalnych wypiekach.

Wywiad w cukierni z Agnieszką Majewską

Zaczęłam dostawać sporo głosów w obydwu kategoriach i byłam w pierwszej trójce. NASZEMIASTO postanowiło przeprowadzić krótki wywiad ze mną w pracowni tortów – link poniżej.

WYWIAD

Mistrz Słodkości Roku - Agnieszka Majewska

Wygrana naszej cukierni i moja

Ostatniego dnia glosowania walka była zacięta. Co najważniejsze udało mi się wygrać I miejsce w kategorii Mistrz Słodkości Roku oraz II miejsce w kategorii Cukiernia Roku!

Zostałam zaproszona na targi Euro Gastro w PTAK Warsaw, gdzie odbyło się wręczenie nagród. Wszystko przebiegło bardzo sympatycznie, każdy laureat został nagrodzony bukietem kwiatów, dyplomem o wygranej i innymi ciekawymi dodatkami.

Przeogromnie dziękuję wszystkim, którzy głosowali. Bez Was bym nie wygrała! Bardzo dużo to dla mnie znaczy. Teraz jestem przekonana, że nie robienie kompromisów co do jakości wypieków w MajCake było strzałem w dziesiątkę. Korzystanie tylko z naturalnych produktów okazało się najlepszym wyborem. Mogę zapewnić, że dalej będziemy piec z najwyższej jakości składników i jedyna zmienna to ulepszanie naszych receptur. Poniżej zdjęcia z rozdania i wyniki 🙂

Dziękuję!

Podziel się postem :)

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on print
Print